پرینت سه بعدی مادر و پسر

استفاده از پرینتر سه بعدی در خلق لحظات بیاد ماندنی 

جزئیات بیشتر

اطلاعات بیشتر

Posed People افراد استاتیک سه بعدی هستند. هر یک از آنها ژست طبیعی خاصی را به تصویر می کشد که در اسکنر سه بعدی پیشرفته ما ثبت شده است. هندسه و بافت های با وضوح بالا برای همه افراد 3D 3D به صورت دستی اصلاح شده است تا با شادابی و اصالت انسان های واقعی مطابقت داشته باشد. Posed People شامل مواد از پیش ساخته شده و آماده ارائه است.

✔ دو نسخه: 100k & 30k polycount
UV UV های بسته بندی نشده
✔ 8k بافت با وضوح بالا
✔ شامل نقشه های Diffuse و Normal است
✔ شامل نقشه های آلفا است

Renderpeople نمونه کارهای متنوعی از واقعی و آسان برای ارائه را ارائه می دهد. افراد سه بعدی رایگان ما را در زیر بارگیری و آزمایش کنید تا خود را در کیفیت عالی و قابلیت استفاده محصولات Renderpeople متقاعد کنید.

یافتن بیش از 3500 مورد مختلف در:
https://renppl.co/3D-People- کاتالوگ

Renderpeople's 3D رایگان افراد

Renderpeople نمونه کارهای متنوعی از افراد سه بعدی واقعی و آسان را برای ارائه ارائه می دهد. افراد سه بعدی رایگان ما را در زیر بارگیری و آزمایش کنید تا خود را در کیفیت عالی و کاربرد محصولات Renderpeople متقاعد کنید.

برای افزایش واقع گرایی در ارائه مطالب خود و صرفه جویی در ساعات کاری ارزشمند ، از افراد سه بعدی واقعی استفاده کنید. همین حالا مدل های سه بعدی انسانی رایگان خود را برای 3ds Max ، Cinema4D ، Rhino ، SketchUp و دیگران دریافت کنید!

Renderpeople برای ثبت مدل های واقعی انسان از پیشرفته ترین روش اسکن سه بعدی استفاده می کند. اسکن ، به افراد سه بعدی بالاترین سطح جزئیات و واقع گرایی را تضمین می کند. با راه اندازی 250 دوربین DSLR ما ، Renderpeople صاحب یکی از پیشرفته ترین اسکنرهای سه بعدی فتوگرامتری در جهان است.
با این وجود اسکن تنها بخشی از خط تولید 3D People ما است. پس از اسکن ، هر مدل Renderpeople به صورت دستی توسط هنرمندان متخصص 3D پردازش و بهینه سازی می شود تا هندسه و وضوح تصویر 8K با کیفیت بالا تمیز و بی عیب باشد. این کار Renderpeople را قادر می سازد اسکن های سه بعدی با کیفیت بالا ارائه دهد که به اندازه واقع بینانه و زنده به نظر می رسد مانند انسان های واقعی.

همه افراد سه بعدی توسط Renderpeople به طور خاص برای متخصصان CGI طراحی شده اند که نیاز مکرر به ارائه تجسم واقعی تحت محدودیت های زمانی دقیق دارند. به همین دلیل Renderpeople با استفاده از آسان و آماده ارائه 3D 3D ، صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه در هر محیط تولیدی ارائه می دهد. افراد سه بعدی ما دارای مواد از پیش ساخته شده برای کلیه نرم افزارها و رندرهای سه بعدی رایج هستند که می توانند بدون صرف وقت و تلاش بیشتر مورد استفاده قرار گیرند. البته در صورت لزوم ، تنظیمات را می توان به راحتی فقط با چند کلیک انجام داد. ما ماسک های آلفا را برای جداسازی ساده مواد و تغییر رنگ وصل می کنیم. درباره کانال YouTube ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Renderpeople بزرگترین و متنوع ترین کتابخانه اسکن 3D 3D را در اینترنت ارائه می دهد. در حال حاضر بیش از 2،000 مدل فردی 3D 3D وجود دارد که شامل موضوعاتی مانند تجارت ، خرید ، ورزش ، لباس شنا ، لباس شب ، لباس در فضای باز و حتی مشاغل خاص مانند پزشکان ، کارگران یا مواد غذایی است. با طیف گسترده ای از قومیت ها و گروه های سنی ، همیشه مدلی را می یابید که کاملاً در صحنه های سه بعدی شما متناسب باشد و نیازهای مشتری شما را برآورده کند. افراد سه بعدی جدید به صورت هفتگی به کتابخانه ما اضافه می شوند. و ، ما از هر گونه بازخورد مشتری قدردانی می کنیم و به آن گوش می دهیم. اگر به افراد خاص ، ژست ها یا لباس هایی که هنوز ارائه نمی دهیم ، به ما اطلاع دهید.

قالب فایل سه بعدی: ZIP
برچسب ها
سه بعدی
مردم
انسان
ارائه دادن
3DS MAX
VRAY
CINEMA 4D
بلوندر
اسکچاپ
کرگدن
معماری
مدل واحد
کسب و کار
ایستاده
صحافی
پوشه
سفید
بزرگسال
کودک
کودک
در انتظار
نوازش کردن
خانواده
گروه