CR-10 MOD STANDALONE باکس اماده پرینتر سه بعدی

هدف اصلی من خلاص شدن از شر جعبه کنترل OEM به دلیل سیستم وحشتناک "سیم کشی" OEM بین جعبه و چاپگر بود.

جزئیات بیشتر

اطلاعات بیشتر

شرح مدل سه بعدی
بله ،

همچنین برای من ، زمان آن فرا رسیده است که سعی کنم نسخه ای مستقل از محبوب-منفور CR-10 خود را ایجاد کنم!

در اینجا موارد جدید "جدید" یا "قبلاً هرگز دیده نشده" را پیدا نخواهید کرد ، یک حالت مستقل است ، بنابراین بدان معنی است که هر آنچه در جعبه کنترل است را خواهید گرفت و آن را مستقیماً روی دستگاه قرار می دهید (در این حالت ، در زیر ماشین).

هدف اصلی من خلاص شدن از شر جعبه کنترل OEM به دلیل سیستم وحشتناک "سیم کشی" OEM بین جعبه و چاپگر بود.
هر بار که مجبور شدم دست خود را روی دستگاه بگذارم ، این واقعیت که دستگاه دارای چند کابل است (بسیار کوتاه ...) آسان است که از اتصال سریع متصل شود ، و برخی دیگر "ثابت" (و کوتاه ...) و ممکن است به فقط با قطع کردن شاخه های جانبی "ماشین" حذف کنید ، من وقت زیادی را صرف سوگند دادن علیه مهندسان Creality کردم !!!.

من می خواستم چیزی آسان برای جابجایی / حمل و نقل ، شخصی سازی آسان (اثبات آینده ، چه کسی می داند ...) و البته چیزی که دیدن آن به نوعی "زیبا" باشد.

در پروژه شروع ، ایده استفاده مجدد از تمام قطعات الکترونیکی دستگاه OEM بود ، اما به دلیل اینکه برای چاپ قطعات آزمایشی به چاپگر احتیاج داشتم ، و به این دلیل که این فرصت را داشتم که در نهایت پیشرفت کنم دستگاه ، تصمیم گرفتم سراغ همه چیزهای جدید بروم.

به همین مناسبت ، من یک صفحه MKS Gen L و درایورهای TMC 2208 خریدم تا بتوانم سرانجام CR-10 خود را بی صدا و قابل اصلاح کنم! بعلاوه ، من تصمیم گرفتم به جای صفحه نمایش Creality کلاسیک ، به صفحه نمایش لمسی MKS TFT32 (USB و SD یکپارچه) بروم

طرح برای هر گروه از اجزای داخلی صفحات پایه "مدولار" را پیش بینی می کند و می توانید همانطور که ترجیح می دهید ترکیب شود (فضای موجود هنوز همان است ، اما در طول مرحله پروژه موارد مدولار را بسیار مفید می دانم!).

برای حذف یک کابل اضافی از میز کار ، Raspberry Pi 3B را با Octoprint در داخل قاب و همچنین در کلید Sonoff برای روشن و خاموش کردن چاپگر از راه دور قرار دادم.

روی PSU من یک فن خاموش 60 میلیمتری نصب کردم (اصلی اصلی پر سر و صدا بود) و برای این کار مجبور شدم پوشش آلومینیومی PSU را اصلاح و برش دهم (فن جدید ضخیم تر از فن قبلی است).

این پروژه در حال انجام است ، در اوقات فراغت من برخی از قابلیت ها را بهبود می بخشم و موارد اضافی را اضافه می کنم که به محض آماده شدن ارسال می کنم.

Modal Standalone من برای "قانون" در نظر گرفته نشده است ، همانطور که هست برای من خوب است ، من عمدتا برای خودم ساخته ام ، و در حال حاضر تمام نیازهای من را برآورده می کند!

برخی از عکسهای حالت چاپی نصب شده بر روی دستگاه ممکن است با STL متفاوت باشد ، به این دلیل که دستگاه من نمونه اولیه است و من تصمیم گرفتم پس از کشف برخی از "مشکلات" بالقوه برخی از جزئیات را تغییر دهم (بنابراین مدل ها را به روز کردم ، اما برای کمبود وقت ، دوباره قطعات را چاپ نکردم). علاوه بر این ، دستگاه من همچنین از OEM CR-10 "اصلاح" شده است (مهاربندها ، برخی از پشتیبانی ها یا موارد دیگر که اکنون نمی توانم آنها را به یاد بیاورم ...) بنابراین ممکن است وزارت دفاع در این صفحه مناسب دستگاه شما نباشد .. بهتر برای بررسی مجدد همه چیز ، و در صورت نیاز ، در پست ها بپرسید: من خوشحال خواهم شد که به شما پاسخ دهم / کمک کنم!

با توجه به اینکه مود شامل "سیم کشی" ، لحیم کاری و "وسایل الکتریکی" زیادی است ، مطمئن باشید که دقیقاً می دانید چه کاری انجام می دهید! من مسئول کار و امنیت شما نیستم!

من از درخواست های "Custom Mods" پشتیبانی نمی کنم ، متأسفم ، اما وقت آزاد زیادی ندارم!

به روز رسانی 08/09/2019

پانل های جلویی STL اضافه شده است.
من تصمیم گرفتم به جای یک صفحه بزرگ ABS ، به سراغ پانل های چاپی بالا بروم زیرا این راه حل برای اهداف من "انعطاف پذیر تر" است.
من هنوز هم روی صفحه پشتی کار می کنم ... بنابراین ، با ما همراه باشید!

بروزرسانی 14/09/2019

پانل های بالای گمشده را اضافه کرد.
برای حذف آسان چاپگر از جعبه پایین ، من یک توپی الکتریکی اضافه کردم که شامل اتصالات سوئیچ Z limit و سیم های موتور Z است (در دستگاه من از یک موتور دوتایی استفاده می کنم که فقط توسط یک درایو کنترل می شود ، بنابراین تمام سیم ها در دو موتور Z مشترک هستند).

بروزرسانی 31/12/2019

من برخی اصلاحات را در پروژه اصلی ایجاد کردم ...
- منبع تغذیه جداگانه و سوئیچ روشن / خاموش نسبی Raspberry به منظور جدا کردن آن از چاپگر (به دلیل اندازه جمع و جور از منبع تغذیه raspberry pi 4 استفاده شده است)
- اضافه شدن پورت USB-B خارجی و سوئیچ روشن / خاموش نسبی برای اینکه بتوانید چاپگر را به رایانه متصل کنید درصورت نیاز به فلش نرم افزار (با استفاده از 2 راه سوئیچ usb-b)
من به زودی پرونده ها و عکس های نسبی را ارسال خواهم کرد.
مهندس امیر مبشر
www.amirmobasher.ir